DP ZA ČLANE / ČLANICE FINALE 2022

DP ZA ČLANE / ČLANICE FINALE 2022

NASLOVA ZA LEPEJA IN KOZMUSOVO

Na kegljišču v Šoštanju je potekalo polfinale in finale DP za člane in članice. Nastope v polfinalu so si priborili prvi štirje uvrščeni po treh tekmovalnih dneh. Tekmovalci-ke so se najprej pomerili v polfinalnih izločanjih, zmagovalci pa pozneje še v finalu. Najbolj spretna in natančna sta bila oba lanska prvaka. Pri članih je slavil Matej Lepej (KK Triglav), ki je bil boljši od klubskega soigralca Francija Veliščka. Tretje mesto sta si razdelila Denis Pašič (KK Pivka) in Primož Gostinčar (KK Gorica). Lepej je osvojil naslov tudi v kombinaciji in tako obranil oba lanska naslova. Pri dekletih je slavila lanska prvakinja Anja Kozmus (KK Celje), ki je bila boljša od Irene Mejač (KK Ljubelj), ki ji je pripadel naslov najboljše v kombinaciji. Bronasti medalji sta osvojili Marija Ahačič Premrl (KK Ljubelj) in Petra Pečovnik (KK Impol).

Rezultati člani – polfinale: Velišček – Pašič  2:2 (629:625), Gostinčar – Lepej 1:3 (547:604).

Finale : Velišček – Lepej 1:3 (570 : 591 ).

Rezultati članice – polfinale: Pečovnik – Kozmus 1:3 (541:583), Mejač – Ahačič Premrl 3,5 : 0,5 (594:533).

Finale: Kozmus – Mejač 2:2 (582:555).

Organizacija tokratnega DP je bila na visoki ravni, kar so potrdili tudi vsi nastopajoči udeleženci. KZS je Šoštanjčanom zaupala še eno organizacijo DP. Tokrat se bodo za naslov borile moške ekipe v disciplini Borbene igre. Zanimivo tekmovanje si bo možno ogledati v živo preko spletne strani domačega kluba in preko youtube kanala "Kegljišče Šoštanj".

       REZULTATI kombinacija - moški 2022

       REZULTATI kombinacija - ženske 2022

       RAZPORED POL-FINALE - moški 2022

       RAZPORED POL-FINALE - ženske 2022

       REZULTATI POL-FINALE - moški 2022

       REZULTATI POL-FINALE - ženske 2022

 

      YouTube kanal kegljaškega kluba Šoštanj POLFINALE - ŽENSKE

      YouTube kanal kegljaškega kluba Šoštanj POLFINALE - MOŠKI

      YouTube kanal kegljaškega kluba Šoštanj FINALE - M + Ž

 

      YouTube kanal kegljaškega kluba Šoštanj Kegljišče Šoštanj