4. KROG (OTS CELJE 2021/'22) ŠOŠTANJ II : LJUBNO G.K.E.

4. KROG (OTS CELJE 2021/'22) ŠOŠTANJ II : LJUBNO G.K.E.

DRUGA EKIPA ŠOŠTANJA ZABELEŽILA PRVO ZMAGO TUDI NA DOMAČEM KEGLJIŠČU

Kegljači druge ekipe Šoštanja, ki so bili v 3. krogu prosti, so se lahko v miru pripravljali na pomembno tekmo s trenutno vodilnimi na lestvici, kegljači iz Ljubnega. Favoriti za zmago so v Šoštanj pripotovali nekoliko oslabljeni, kar pa ne pomeni, da so se v naprej predali. Še vedno so si želeli ostati kot edina neporažena ekipa tudi po 4. krogu. Vendar takšnega mnenja niso bili domačini. To je pokazal že prvi domači par, ki je nasprotnikoma prepustil le pol set točke. Prednost v kegljih je znašala 74 za domačine. Obetalo se je zelo zanimivo nadaljevanje, saj domačina nista nadaljevala tako uspešno oz. sta bila kegljača iz Ljubnega boljša nasprotnika, ki sta domačinoma prepustila v tem delu igre le dve set točki. Rezultat je bil poravnan na 2:2 in še vedno prednost 45 kegljev na strani domačinov. Zadnji domači par je imel kar težko nalogo, za zmago je bilo potrebno osvojiti vsaj eno ekipno točko in obdržati prednost v številu podrtih kegljev. Začetek kar izenačen za obe ekipi, razdelitev set točk, v nadaljevanju nekoliko boljša igra obeh domačinov in zaslužena zmaga s 6:2 je ostala doma s prednostjo 69 kegljev.

V naslednjem, 5. krogu kegljači druge ekipe Šoštanja gostujejo v Celju, njihov nasprotnik KS Cinkarna.

Šoštanj II: Križovnik – 523 (1), Kramer – 530 (1), Fidej – 525 (0), Aleksić – 477 (0), Jug – 527 (1), Kompari – 482 (1).

       Uradni ekipni zapisnik KZS – 4. krog

      Statistika tekme

Rezultati 4. kroga 🎳 KK LAŠKO je prost.

KK ŠOŠTANJ II : KK LJUBNO G.K.E. (3064:2995); 6:2
KK  TIM LAŠKO : KS CINKARNA (2920:2938); 3:5
KK KONJICE III : KK KOMCEL (3037:2893); 7,5:0,5

       REZULTATI OTS CELJE IN VRSTNI RED – 4. KROG

       RAZPORED TEKMOVANJA OTS CELJE 2021-2022

FACEBOOK PROFIL