REGIJSKO PRVENSTVO VETERANOV "CELJE 2023"

REGIJSKO PRVENSTVO VETERANOV "CELJE 2023"

ODPRTO REGIJSKO PRVENSTVO VETERANOV / VETERANK "CELJE 2023"

Na kegljišču Golovec v Celju je minuli teden potekalo regijsko veteransko prvenstvo. Na tekmovanju je nastopilo 34 tekmovalcev iz sedmih kegljaških klubov, ki so bili razvrščeni v pet starostnih skupin. Ekipo Šoštanja je zastopalo 7 tekmovalcev. Šoštanjčani so nastopili zelo dobro in dosegli solidne rezultate. Najboljši rezultat je dosegel Leopold Fidej, ki je z rezultatom 531 podrtimi keglji osvojil prvo mesto v svoji 4. skupini. V 1. skupini je dober nastop opravil Bogdan Kompari s 516 podrtimi keglji in zasedel drugo mesto. Kar trije Šoštanjčani so nastopili v 2. skupini in dosegli dobre rezultate. Drugo mesto je zasedel Roman Sečki z rezultatom 521 podrtimi keglji, na tretje mesto se je z rezultatom 486 podrtih kegljev uvrstil Igor Duh, nehvaležno četrto mesto je zasedel Štefan Tepeš s 455 podrtimi keglji. V 3. skupini Šoštanjčani niso imeli svojega predstavnika, zato pa sta v 5. skupini nastopila dva predstavnika vijoličaste ekipe. Tekmovalca s svojim nastopom nista bila preveč zadovoljna, saj sta se uvrstila na 7. in 9. mesto. Miloje Aleksić je dosegel rezultat 443 podrtih kegljev, Vlado Križovnik pa je zaradi poškodbe po 30. lučajih odstopil z rezultatom 98 podrtih kegljev.              

       RAZPIS 2023

       RAZPORED TEKMOVANJA 2023

       RAZPORED TEKMOVANJA 2023 (ČB)

       REZULTATI 2023

       REZULTATI 2023 (ČB)